KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13614304
nr 1361 4304
Ernst Hällgren
(1889-1944), Sverige
Etsning, Signerad, "Tjärhofsgatan". Motivet: 18x24cm
Ernst Hällgren, svensk grafiker född 1889, död 1944.
Utrop:
500 kr
måndag 23 november 2020
kl 19:07:23